Strona GłównaNasz MaciekHistoria chorobyJak możesz pomócPodziękowania GaleriaKontakt
Nawigacja
Strona Główna
Nasz Maciek
Historia choroby
Jak możesz pomóc
1% podatku co i jak
Podziękowania
Galeria
Dokumentacja
Zasłyszane, przeczytane...
Kontakt
Podziękowania 2011
Podziękowania 2012
TURNUS 5 Tratwa maj/czerwiec 2013
Podziękowania 2013

Rehabilitacja
Metody rehabilitacji

TURNUS 1. Tratwa marzec 2012

TURNUS 2. Tratwa listopad 2012

TURNUS 3. Opus II marzec 2013

TURNUS 4. Tratwa kwiecień 2013

TURNUS 5. Tratwa maj/czerwiec 2013


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Ciekawe strony - tu zaglądam

zdjęcia wielkość

Witamy
Ze względu na problemy z serwerem na którym mam zdjęcia stworzyłam blog o Maćku, na którym umieszczam informacje o nim i jego zdjęcia.
Serdecznie zapraszam:
MAĆKOWY BLOG
Image and video hosting by TinyPicNiestety mam teraz problem ze stroną "ImageShack" gdzie miałam zapisane zdjęcia, więc proszę o cierpliwość. W najbliższej wolnej chwili postaram się je umieścić na jakimś innym serwerze i wkleić tutaj.
Kochani znów zwracamy się do Was z prośbą o 1% podatku dla naszego Maćka.

Wiemy, że potrzebujących jest bardzo wielu i tym bardziej będziemy wdzięczni jeśli zdecydujecie się wesprzeć naszą pociechę. Jeśli macie wśród znajomych kogoś kto poszukuje celu na 1% przekażcie mu informację o Maćku, może polubi go i zdecyduje się mu pomóc.

Nasz synek Maciek jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym 8-latkiem. Jak większość dzieci w jego wieku uwielbia zabawy samochodzikami i czytanie bajek. Niestety jego niepełnosprawność i mnogość codziennych zajęć nie pozwalają mu na pełne korzystanie z uroków dzieciństwa.

Maciek zaczyna stawiać pierwsze, choć jeszcze nie samodzielne kroki, nie mówi - próbuje porozumiewać się mimiką twarzy. Aby robić dalsze postępy potrzebuje regularnej, różnorodnej i niestety kosztownej rehabilitacji. Bardzo mocno wierzymy, że kiedyś sam stanie na nóżkach, że świadomie powie mama, tata... Ale do tego potrzebujemy Waszej pomocy.
Maciek jest podopiecznym Fundacji "Zdążyć z pomocą", która udostępniła mu subkonto. Dlatego zachęcamy wszystkie życzliwe osoby do przekazywania 1% podatku na rehabilitację naszego synka - to nic nie kosztuje, a dla Maćka jest szansą na lepsze jutro.
Każdy jego sukces może być również Waszą zasługą.

Jesteśmy zdolni do rzeczy wielkich,
jeżeli nie pozwolimy,
by pokonał nas lęk przed własną słabością.Witamy

Jesteśmy rodzicami 8 letniego Maćka. Nasz synek urodził się 28.09.2007 roku. Po urodzeniu dostał 7 punktów Agpar. Trzy dni po narodzinach zdiagnozowano u niego wadę centralnego układu nerwowego - agenezję ciała modzelowatego (wyjaśnienie w historii choroby). Tak w skrócie to brak połączenia pomiędzy prawą i lewą półkulą, które odpowiada za przekazywanie impulsów pomiędzy półkulami. Zdiagnozowano u niego (niestety bardzo późno) niedoczynność tarczycy, która również spowalniała rozwój. Z czasem ujawniła się też wada wzroku, pojawiły się problemy z żołądkiem, serduszkiem i inne.

Maciek pomimo intensywnej rehabilitacji i różnych terapii rozwija się wolniej niż jego rówieśnicy. Mimo swoich ograniczeń nasz Maciejek jest cudownym i radosnym dzieckiem, pełnym energii, ciekawym świata i prawie zawsze uśmiechniętym.

Pragniemy zapewnić mu jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju, podarować możliwie jak najszczęśliwsze dzieciństwo. Jesteśmy świadomi, że czeka nas ciężka i długa praca oraz wiele wyrzeczeń, jednak uśmiech naszego bąbla dodaje nam sił. Pomimo wszystkich przeciwności losu nie poddajemy się.

Stworzyłam tę stronkę, abyście mogli poznać naszego skarba, dowiedzieć się więcej o jego chorobie, śledzić jego postępy. Znajdziecie tu także informacje o tym jak można mu pomóc.

rodzice Maćka
Agnieszka i Piotr Głodowscy


ulotki
A oto nasze ulotki:

Image and video hosting by TinyPic
News

Brak Newsów


Uśmiechnij się

To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
Design by: d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-200598502 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie